Хімчистка килимів

Наші ціни

ковролін Від 50 грн/м.кв
синтетичні килими Від 50 грн/м.кв

Хімчистка килимів Львів. Килими є звичним атрибутом будь-якого будинку, квартири, або офісу. Без килимів складно уявити будь-яке приміщення. Килими створюють затишок і теплоту в будинку. Однак з часом килими втрачають свою чистоту і колишню яскравість, тому необхідно робити хімчистку килимів.

Як почистити килими?

Найпростіший спосіб взяти пилосос і пропилососити килим. І дійсно килим стає чистішим, однак з часом пил і пісок забиваються настільки глибоко в ворс килима, що просто пропилососити килим стає недостатньо. І тоді зможе допомогти тільки професійна хімчистка килимів на дому від «Ідеальний блиск». Вам не потрібно шукати адреси хімчисток і витрачати на це час. Досить просто подзвонити нам.

Послуга з чищення килимів в домашніх умовах набула великого поширення в останнє десятиліття і не дарма завоювала довіру багатьох клієнтів. Хімчистка килимів на дому у Львові це недорого.

На вартість хімчистки килима впливає ряд факторів:

Хімчистка килимів

  • Розмір килимів. Він необхідний для розрахунку кількості кв.м. Розмір килима порахувати досить просто потрібно виміряти довжину і ширину килима, а потім помножити отримані розміри.
  • Склад килима. Килими за складом умовно можна розділити на три основні групи: синтетичні, натуральні і змішані, що впливає на вибір способу чищення килимів, а також вибір кошти для чистки.
  • Якість килимів. За якістю килими прийнято розділяти на фабричні і килими ручної роботи.
  • Ворс килима. Килими бувають тонкі без ворсу, або з невеликим ворсом до сантиметра. Довговорсові килими мають довжину ворсу від 1 см. до 3 см. І вище.
  • Ступінь забруднення килима. Наявність на килимі плям затоптаних місць, наявність неприємного запаху.

Якщо Ви не впевнені у розрахунком, зателефонуйте нам, і ми розповімо, скільки коштує хімчистка килима.

Хімчистка килимів

Чистка килимів
Хімчистка килимів можна розділити на кілька етапів:

  1. Етап – Огляд.

Майстер проводить огляд килима на наявність забруднень і плям, також оцінюється якість килима. На цьому етапі вибирається обладнання, хімічні засоби і спосіб чистки.

  1. Етап – Екстракція.

Підготувавши обладнання і очищуючий розчин, майстер починає чистку. Чистка килимового покриття проводиться за допомогою килимового екстрактора. Очищуючий розчин розпорошується по всій поверхні килима під великим тиском, а потім відразу ж витягується, вже разом з брудом і пилом. При цьому килим очищається дбайливо, якість килима і його ворс не змінюються. При необхідності майстер вручну обробляє важко виводяться застарілі плями для більш ефективного їх видалення.

  1. Етап – Чистка ротором

При наявності сильних забруднень на килимах, або якщо килимів потрібно почистити багато застосовується роторна машина зі спеціальними щітками, за допомогою яких вимиваються назовні з ворсу килима навіть самі застарілі забруднення, і сам процес чищення займає менше часу.

  1. Етап – Сушка

Далі почищеному килиму необхідно просохнути природним чином. Килим може сохнути прямо на підлозі, при цьому паркет, або ламінат не постраждають, так як килим залишається злегка вологим, але не сирим. Час висихання килимів від трьох до шести годин.

Ми чистимо всі види килимові покриття: килими, ковролін, килимові доріжки, килимки, паласи. Тому що хімчистка килимових покриттів це наша основна спеціалізація.

Переваги хімчистки килимів у Львові

Швидкість. Наші фахівці виїжджають в день замовлення чищення килимів, або на наступний день.

Зручність. Всі роботи виконуються у вас вдома в будь-який зручний для вас час, килими не потрібно нікуди везти, а потім забирати.

Ефективність чищення килимів. Вдома килими чистяться також ефективно, як і з вивезенням на фабрику. Тому багато клієнтів вибирають чистку килимів на дому у Львові.