Послуги прибирання

Наші ціни

Прибирання офісу або квартири Від 25 грн/м.кв
Прибирання особняка Від 25 грн/м.кв

Прибирання квартир Львів. Робочий графік не дозволяє приділяти багато часу домашньому господарству? Ми допоможемо створити у вашій оселі комфорт і затишок. Прибирання квартир – це копітка і трудомістка справа. Довіривши його співробітникам компанії “Ідеальний Блиск“, Ви зможете скористатися професійним сервісом. У роботі ми враховуємо всі побажання замовника, використовуємо безпечні витратні матеріали і надійну техніку.

Види послуг, що надаються

Співробітниками компанії проводяться такі види прибирання:

 1. стандартна;
 2. генеральна;
 3. після ремонту .

Прибирання квартир Львів
Наш персонал має великий досвід надання подібних послуг, тому зуміє оперативно впоратися з будь-якими забрудненнями. Щоб привести квартиру в належний вигляд, ми готові виконати такі роботи:

 • видалення пилу, плям, сміття з усіх поверхонь;
 • чистку вентиляції, кондиціонерів, опалювальних освітлювальних приладів;
 • полірування дерев’яних, скляних і металевих поверхонь;
 • миття вікон і дверей;
 • чистку килимів та м’яких меблів;
 • миття підлоги і нанесення воскового або іншого захисного покриття;
 • прибирання і дезінфекцію санвузлів і кухонь.

Перелік послуг залежить від ступеня забруднення і побажань замовника. У роботі ми використовуємо витратні матеріали, які не викликають алергічних реакцій, які не здатні заподіяти шкоду здоров’ю дітей, вагітних жінок або тварин.

Клінінгова компанія забезпечує персонал всім необхідним обладнанням, тому ми здатні оперативно виконати роботи будь-якого обсягу.

Чому вигідно звертатися до нас?

Прибирання квартир
Команда досвідчених фахівців, які розуміють толк в чистоті. Ми пишаємося довірою, яку надають нам клієнти. За роки роботи нами було прибрано сотні квартир жителів Львова і області. Нами завжди беруться до уваги побажання клієнта, в разі необхідності, ми готові надати ряд додаткових послуг.

Вартість прибирання визначається індивідуально, і залежить від:

 1. розміру приміщення;
 2. ступеня забруднення;
 3. складності та обсягу робіт;
 4. терміновості замовлення.

З клієнтами в обов’язковому порядку укладають договори, де обумовлюються всі умови. Компанія готова надати разові послуги або укласти угоду на тривале обслуговування.

Наш персонал добре навчений і підготовлений. Тому ми несемо відповідальність за кожного з них, і гарантуємо високу якість виконаних робіт.