Прибирання після ремонту

Наші ціни

Від 30 грн/м.кв

Чому так важливо ретельно прибирати житло після ремонту?

Прибирання квартир після ремонту Львів

  1. Ваше здоров’я. Якщо зробити прибирання недостатньо якісно, на поверхнях, в куточках і пазах залишиться будівельний пил. Він постійно буде підніматися в повітря, зможе стати причиною алергій, кашлю або більш серйозних проблем. Крім того, на погано вимитих лакованих і пофарбованих поверхнях залишається тонкий шар розчинника. Він також поступово випаровується, через це в будинку довго і нав’язливо пахне фарбою. Це неприємно і теж шкідливо для здоров’я. Після грамотного, старанного прибирання в квартирі не буде пилу і різкого запаху.
  2. Інтер’єр. Чи варто витрачатися на проведення ремонту, якщо на новій плитці будуть розводи від затирання, на підлозі – плями шпаклівки, а на вікнах – сліди грунтовки? Такі забруднення залишаються на поверхнях роками – звичайна мийка їх не видаляє. Вони здатні зіпсувати враження навіть від самої дорогої обробки. Тільки якісне прибирання підкреслить красу інтер’єру і хороший смак господарів будинку.

Основні причини, чому люди звертаються до професіоналів

1. Чистота

Прибирання після ремонту Львів
Ми вже прийшли до висновку про те, що якість післябудівельного прибирання важливіше, ніж у випадку зі звичайним генеральним або регулярним клінінгом. Саме професіонали можуть забезпечити потрібний рівень чистоти в приміщеннях після ремонту. Ми повністю прибираємо будівельний пил, моєму все поверхні, які можна мити. Після такого прибирання легко дихається.

Далі ми обов’язково видаляємо кожну плямочку – бризки грунтовки, краплі фарби і шпаклівки, сліди цементних розчинів, різноманітних клеїв і герметиків, монтажної піни і силікону. Ще одна стандартна проблема післябудівельного прибирання – захисні плівки, скотч і наклейки. Наші фахівці вміють знімати їх безслідно!

Професійне прибирання завжди буде більш якісним, ніж самостійне, тому що в нього використовується спеціальне обладнання, дорогі і різноманітні засоби для видалення різних плям. А ще у наших фахівців є досвід і знання, як правильно цю техніку застосовувати.

2. Збереження обробки

Дуже прикро, якщо відразу після ремонту виявляються подряпини стіни або підлоги. А це дуже легко зробити, якщо неправильно відтирати засохлу шпаклівку і монтажну піну. Також люди часто пошкоджують пластикові підвіконня, натяжні стелі і міжкімнатні двері. Все тому, що будівельні забруднення – досить складні. І видалити їх, не пошкоджуючи поверхню, – ціла наука. Особливо, якщо справа стосується делікатних оздоблювальних матеріалів. Тому краще не ризикувати і доручити цю задачу професіоналам, які зроблять прибирання без пошкоджень.

3. Економія

Здається, що прибирання квартири своїми руками дешевше, але у випадку з післябудівельним клінінгом це не так. Щоб домогтися нормальної якості, доведеться орендувати кілька одиниць спеціального обладнання, купити комплект інвентарю та витратних матеріалів.

Найдорожчою в прибиранні вийде хімія: для різних будівельних плям потрібні різні засоби. Можна купити їх всі, включаючи змивки для монтажної піни і кахельної затирки. Але, серйозно витратившись, ви використовуєте такі кошти один-єдиний раз. А у нас ці витрати вже закладені у вартість прибирання і розцінки цілком доступні.